«Aerotecnica Coltri»


Один з найстаріших заводів з виробництва компресорів та спорядження для дайвінгу «Aerotecnica Coltri», розташований в центрі північної Італії в невеликому містечку Сан Мартіно делла Батталья за адресою - Вулиця Коллі Сторічі, 177 на березі мальовничого озера La Guarda.

Голова правління директорів – Карло Колтрі.

Aerotecnica Coltri ®, створена в 1982 році, проектує і виробляє компресори високого тиску повітря та технічних газів: Nitrox, Trimix, гелію, азоту, водню та метану. Паралельно Aerotecnica Coltri ® виготовляє обладнання та аксесуари для дайвінгу. Все виробництво на заводі автоматизоване. Працюють роботи-збирачі. На виробництві задіяні 150 працівників. Весь персонал кваліфікований та навчений. На заводі проводиться належна система контролю якості кожного виробу. Всі вироби на заводі проходять випробування та діагностику. Підприємство пройшло інтернаціональний контроль виробництва. На підприємстві регулярно проходить внутрішній контроль виробництва. Aerotecnica Coltri ® кожні 3 роки проходить сертифікацію в італійській федерації систем управління CISQ. На підприємстві проводиться щорічний аудит, щодо якості продукції, що виробляється. Впроваджена і підтримується система управління якістю, яка відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2000, що засвідчено сертифікатом IQNet.

Aerotecnica Coltri ® розробляє компресори вже більш ніж 40 років. Широкий спектр моделей, що відрізняються високорозвинутою технічною інновацією та винаходами, завжди гарантує максимальну продуктивність і універсальність застосування. Coltri компресори розроблені та дослідженні для забезпечення високого рівня надійності та безпеки.

Комплект компресора природнього газу (КПГ) відповідає вимогам Директиви ATEX 94/9/EC та включає:

 • Компресор, не електричний прилад для потенційно вибухонебезпечного середовища, належить до групи ІІ, категорії 3, створений компанією AEROTECHNICA COLTRI s.p.a.
 • Електродвигун, сертифікований EC ATEX.
 • Ремінна передача, сертифікована.
 • Вентилятор, сертифікований EC ATEX.
 • Патронний фільтр, не електричний прилад для потенційно вибухонебезпечного середовища, належить до групи ІІ, категорії 3, створений компанією AEROTECHNICA COLTRI s.p.a.
 • Клапани високого тиску та запобіжні клапани.
 • Контрольна панель з сертифікованими ATEX електричними компонентами.
 • Корпус, не електричний пристрій для потенційно вибухонебезпечного середовища, належить до групи ІІ, категорії 3, створений компанією AEROTECHNICA COLTRI s.p.a.
 • Електрична шафа, відноситься до галузі, що класифікується як не-ATEX, з власною проводкою.
 • ATEX-сертифікація КПГ враховує:

  • Суттєві вимоги безпеки Додатку ІІ Директиви ATEX;
  • Додаток VIII, відносно модулю «Інтернаціональний контроль виробництва»

КПГ став предметом оцінки на суттєві вимоги безпеки та є ЕС- сертифікованим у відповідності до Директиви PED, що застосовується, Директива з машинобудування, Директива про низьку напругу, Директива щодо електромагнітної сумісності.


Контактна інформація
ПП «ЕНЕРГОСПЕЦСЕРВІС» МІКРОМЕТАН УКРАЇНА 22401, Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Коцюбинського 73-Б

тел/факс (043)-332-11-65

моб. (098)-728-85-04

моб. (099)-074-66-70

Директор: (098)-366-45-57

mail: micrometan@mail.ua

Детальніше…